fbpx

O nas

Cannova

CANNOVA jest marką firmy Hemp Plant. Zajmujemy się uprawą oraz dystrybucją certyfikowanego standaryzowanego surowca konopnego na terenie Unii Europejskiej. Nasze uprawy jako jedyne w Polsce certyfikowane są przez niezależne jednostki certyfikujące:
• GACP – wydany przez SGS Adriatica d.o.o. (Chorwacja)
• Global GAP – wydany przez SGS Polska Sp. z o.o.
• HACCP – wydany przez SGS Polska Sp. z o.o.

Misja

CANNOVA to synonim najwyższej jakości w przystępnej cenie. Naszą misją jest, aby produkty konopne były dostępne dla wszystkich grup konsumentów potrzebujących suplementacji CBD i CBG, niezależnie od zasobności portfela.
Dzięki własnej, w pełni certyfikowanej plantacji, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów w przystępnej cenie.

Najwyższa jakość

O wysokiej jakości olejków CANNOVA decydują wszystkie etapy procesu – dobór wysokojakościowych odmian, nadzorowana, certyfikowana uprawa, ekstrakcja i konfekcjonowanie.
Olejki CANNOVA zawierają profil kannabinoidowy najbardziej zbliżony do tego naturalnie występującego w roślinie – dzięki czemu zawierają wysoką gęstość składników odżywczych, wykazują silniejsze działanie i są lepiej wchłaniane.

Krioekstrakcja metodą alkoholową

Olejki CANNOVA pozyskiwane są metodą krioekstracji alkoholowej, co zapewnia najpełniejsze zebranie kannabinoidów zawartych w materiale roślinnym, zarówno tych rozpuszczalnych jak i nierozpuszczalnych w wodzie. Dzięki temu wydobywamy pełne bogactwo zawarte w konopiach, a olejek powstały dzięki tej metodzie ma lepszy wpływ na organizm.